Ocena strony 2


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Tanie noclegi Skorzęcin

Chcesz wyjechać w malownicze miejsce, w którym będziesz mógł wypocząć wylegując się na plaży? W takim razie doskonałym rozwiązaniem będą nasze tanie noclegi na terenie Skorzęcina. W naszej ofercie znajdują się 22 przytulne domki letniskowe oraz 4 apartamenty zlokalizowane blisko plaży. Każda z nieruchomości jest w pełni wyposażona.

Tanie noclegi Skorzęcin
99 0
2 Ślub w plenerze

Nasza oferta została stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie doskonały wypoczynek, ale także zorganizować ważne dla siebie wydarzenia - zarówno rodzinne, jak i firmowe. Pałacyk Lisewo ma do zaoferowania sale weselne i konferencyjne w Wielkopolsce, które są doskonale dostosowane do potrzeb organizowanych w nich eventów i uroczystości. Organizujemy także ślub w plenerze. Podczas każdej imprezy zapewniamy również profesjonalną obsługę naszego personelu - tak, aby ten dzień mógł na długo pozostać w Waszej pamięci.

Ślub w plenerze
89 0
3 Sale konferencyjne Warszawa centrum

Tworząc przestrzeń hotelową zadbaliśmy o wydzielenie strefy dedykowanej dla biznesu i świata nauki. Sale konferencyjne naszego butikowego hotelu w centrum Warszawy są miejscem spotkań doświadczeń, wiedzy oraz pragnień, by wiedzieć więcej i intensywniej się rozwijać. Indywidualnie zaprojektowany wystój sprzyja pracy umysłowej i wymianie myśli.

Sale konferencyjne Warszawa centrum
513 0
4 Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój

Nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje nie tylko usługi hotelowe i możliwość korzystania ze oferty SPA. Zakres naszej pracy to także organizacja imprez okolicznościowych w Krynicy Zdroju, w tym między innymi wieczorów tematycznych oraz konferencji. Nasze sale wyposażone są w kompletny sprzęt audio-wizualny, czyli projektor, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój
246 0
5 Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu wszystkich tych, którzy poszukują wytrzymałych i solidnych rozwiązań, jakie można zamontować w pomieszczeniach w różnych obszarach, obiektach przemysłowych. Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne to stabilna przeciwwłamaniowa i przeciwpożarowa konstrukcja.

Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz
187 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2019