Ocena strony 2


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Park zdrojowy

Sanatorium zaprasza do korzystania z rekreacyjnych terenów zielonych. Park zdrojowy zajmuje łączną powierzchnię ponad 24 ha. Jest to ogród typu angielskiego, z licznymi urokliwymi zakamarkami, dróżkami i zakątkami. Rosną tam drzewa liściaste, iglaste oraz egzotyczne krzewy. Idealne miejsce wypoczynku i relaksu.

Park zdrojowy
314 0
2 Sala weselna Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej gościnności, która jest nieodłącznym elementem oferty Hotel Chabrowy Dworek. Znajduje się w nim wykwintna restauracja, sale biznesowe, jak również sala weselna. Warszawa oddalona jest od hotelu zaledwie o 30 km. Oferujemy również pomieszczenia na szkolenia dla firm oraz organizację przyjęcia weselnego.

Sala weselna Warszawa
378 0
3 Spływ Dunajcem Zakopane

Nasze biuro w Zakopanem organizuje wycieczki na polski lub słowacki spływ Dunajcem przez cały okres letni - od 1 maja aż do 30 października! Wybierz program, który podoba Ci się najbardziej i podziwiaj uroki natury, rozkoszuj się ciszą, rwąc tratwą gładką taflę spokojnej i, zdawałoby się, niekończącej się rzeki!

Spływ Dunajcem Zakopane
338 0
4 Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój

Nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje nie tylko usługi hotelowe i możliwość korzystania ze oferty SPA. Zakres naszej pracy to także organizacja imprez okolicznościowych w Krynicy Zdroju, w tym między innymi wieczorów tematycznych oraz konferencji. Nasze sale wyposażone są w kompletny sprzęt audio-wizualny, czyli projektor, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój
246 0
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2021