Ocena strony 2


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 włochy wycieczka

Zagraniczne wakacje to możliwość pełnego relaksu. Jako biuro podróży specjalizujące się w organizacji wczasów tego typu, proponujemy Ci jako cel podróży Włochy. Wycieczka objazdowa przez nas zorganizowana to możliwość zobaczenia najpiękniejszych zakątków Italii. Nasz doświadczony przewodnik z pewnością Ci o nich wyczerpująco opowie.

włochy wycieczka
171 0
2 Sala weselna Warszawa

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z wyjątkowej gościnności, która jest nieodłącznym elementem oferty Hotel Chabrowy Dworek. Znajduje się w nim wykwintna restauracja, sale biznesowe, jak również sala weselna. Warszawa oddalona jest od hotelu zaledwie o 30 km. Oferujemy również pomieszczenia na szkolenia dla firm oraz organizację przyjęcia weselnego.

Sala weselna Warszawa
378 0
3 Spływ Dunajcem Zakopane

Nasze biuro w Zakopanem organizuje wycieczki na polski lub słowacki spływ Dunajcem przez cały okres letni - od 1 maja aż do 30 października! Wybierz program, który podoba Ci się najbardziej i podziwiaj uroki natury, rozkoszuj się ciszą, rwąc tratwą gładką taflę spokojnej i, zdawałoby się, niekończącej się rzeki!

Spływ Dunajcem Zakopane
338 0
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2022