Ocena strony 2


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 spa Jura Krakowsko Częstochowska

Idealnym miejscem na odpoczynek jest moim zdaniem Ranczo Czerwony Młyn z apartamentem SPA. Kiedy raz odwiedzi się takie miejsce, będzie się chciało wracać każdego roku. Dodatkowo, Ranczo ze spa jest wspaniałym miejscem aby zażyć odrobiny ruchu i sportu. Jestem pewien, że czasami sami macie ochotę odwiedzić hotel spa w górach - prawda, ze tak?

spa Jura Krakowsko Częstochowska
385 1
2 Ślub w plenerze

Nasza oferta została stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie doskonały wypoczynek, ale także zorganizować ważne dla siebie wydarzenia - zarówno rodzinne, jak i firmowe. Pałacyk Lisewo ma do zaoferowania sale weselne i konferencyjne w Wielkopolsce, które są doskonale dostosowane do potrzeb organizowanych w nich eventów i uroczystości. Organizujemy także ślub w plenerze. Podczas każdej imprezy zapewniamy również profesjonalną obsługę naszego personelu - tak, aby ten dzień mógł na długo pozostać w Waszej pamięci.

Ślub w plenerze
89 0
3 Sale konferencyjne Warszawa centrum

Tworząc przestrzeń hotelową zadbaliśmy o wydzielenie strefy dedykowanej dla biznesu i świata nauki. Sale konferencyjne naszego butikowego hotelu w centrum Warszawy są miejscem spotkań doświadczeń, wiedzy oraz pragnień, by wiedzieć więcej i intensywniej się rozwijać. Indywidualnie zaprojektowany wystój sprzyja pracy umysłowej i wymianie myśli.

Sale konferencyjne Warszawa centrum
513 0
4 Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój

Nasz ośrodek wypoczynkowy oferuje nie tylko usługi hotelowe i możliwość korzystania ze oferty SPA. Zakres naszej pracy to także organizacja imprez okolicznościowych w Krynicy Zdroju, w tym między innymi wieczorów tematycznych oraz konferencji. Nasze sale wyposażone są w kompletny sprzęt audio-wizualny, czyli projektor, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Organizacja imprez okolicznościowych Krynica Zdrój
246 0
5 Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu wszystkich tych, którzy poszukują wytrzymałych i solidnych rozwiązań, jakie można zamontować w pomieszczeniach w różnych obszarach, obiektach przemysłowych. Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne to stabilna przeciwwłamaniowa i przeciwpożarowa konstrukcja.

Drzwi zewnętrzne Bydgoszcz
187 1
6 Aranżacja wnętrz biurowych

Aranżacja wnętrz biurowych to zajęcie dla profesjonalistów. Fotele biurowe są zazwyczaj większe, wykonane często ze skóry, z większą ilością funkcji. Fotele gabinetowe zakupywane są zazwyczaj dla menadżerów wyższego szczebla i kierownictwa firmy. Ppozwalają one na wygodną pracę nawet przez długie godziny, ale także sprawiają wrażenie stabilnych i wpływają na wizerunek nie tylko samego menadżera ale także całego biura. Bo kimże byłby kierownik dużej firmy, który przyjmowałby swoich petentów na niewygodnym stołku przy byle jakim biurku.

Aranżacja wnętrz biurowych
127 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2019