Ocena strony 3


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Gdy potrzebujecie Państwo odpowiednich dokumentów, obliczeń, świadczeń finansowych, formalności, wówczas potrzebne jest dobre biuro rachunkowe. Nasza firma mieści się w Bydgoszczy, skąd prowadzimy pełną księgowość dla instytucji. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników działa szybko, sprawnie i rzetelnie, na wypadek kontroli przekazywane są dokumenty odpowiedniemu organowi.

Biuro rachunkowe Bydgoszcz
275 0
2 Doradztwo podatkowe Wrocław

Czy wiesz w jaki sposób najlepiej wykorzystać obecne zmiany w prawie finansowym? Czy zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób sprawdzić poprawność dotychczasowych działań? Przygotowaliśmy dla ciebie ofertę, która pozwoli ci stabilnie stanąć na nogach. Doradztwo podatkowe we Wrocławiu, w wykonaniu naszych ekspertów, to sposobność na odnalezienie najlepszych optymalizacji. To również szansa na skorzystanie z regularnych konsultacji oraz stałej opieki naszego specjalisty. Jesteśmy po to, aby państwo mogli się rozwijać.

Doradztwo podatkowe Wrocław
197 0
3 Księgowość Zgierz

W ramach działalności naszego biura księgowego oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi obejmujące pełną księgowość dla firm, jak i jednorazowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rachunkowości gwarantujemy wysoki standard usług oraz terminowość wykonywanych zleceń. Nasza siedziba mieści się w Zgierzu.

Księgowość Zgierz
169 0
4 Digitalizacja dokumentów

Serdecznie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w obszarze digitalizacji dokumentów. Co zmieni w Państwa firmie cyfryzacja? Przede wszystkim obniży koszty utrzymania archiwum. Archivio gwarantuje szybki i łatwy dostęp do zgromadzonych dokumentów, a co najważniejsze - bezpieczeństwo poufnych informacji.

Digitalizacja dokumentów
137 0
5 papier do dyplomów

Jeżeli potrzebne Ci są materiały biurowe do firmy takie jak druki akcydensowe, papier do dyplomów lub na przykład tonery i tusze skontaktuj się z naszą firmą Face Office. Oferujemy Ci pełen zakres usług wyposażenia biur w materiały biurowe eksploatacyjne. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę.

papier do dyplomów
99 0
6 Franczyza sklep spożywczy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej sieci punktów handlowych. Szukamy partnerów biznesowych, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub nieco ją przekształcić na korzystniejszych warunkach. Franczyza, którą proponujemy, sprawi, że Twój sklep spożywczy stanie się lepiej rozpoznawalny.

Franczyza sklep spożywczy
105 0
7 Publikacja ogłoszeń o pracę online

Zajmujemy się współpracą z portalami branżowymi, które dają możliwość dotarcia do potencjalnych kandydatów. Publikacja ogłoszeń o pracę online, to zazwyczaj pierwszy kontakt pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, który niestety nie zawsze jest skuteczny. Żeby uniknąć takich sytuacji podczas rekrutacji oferujemy analizę i pomoc w przeredagowaniu oferty.

Publikacja ogłoszeń o pracę online
390 0
8 Odpylanie trocin

Firma Klimawent S.A. ma przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę na odpylanie, wentylatory dachowe, dmuchawy oraz urządzenia do filtracji pyłów i gazów. To oczywiście tylko mała część naszego szerokiego asortymentu dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już dziś zamów nasze urządzenia do odpylania i ciesz się świeżym powietrzem przez lata.

Odpylanie trocin
345 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2023