Ocena strony 3


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Księgowość Zgierz

W ramach działalności naszego biura księgowego oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi obejmujące pełną księgowość dla firm, jak i jednorazowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rachunkowości gwarantujemy wysoki standard usług oraz terminowość wykonywanych zleceń. Nasza siedziba mieści się w Zgierzu.

Księgowość Zgierz
169 0
2 Digitalizacja dokumentów

Serdecznie zachęcamy do podjęcia z nami współpracy w obszarze digitalizacji dokumentów. Co zmieni w Państwa firmie cyfryzacja? Przede wszystkim obniży koszty utrzymania archiwum. Archivio gwarantuje szybki i łatwy dostęp do zgromadzonych dokumentów, a co najważniejsze - bezpieczeństwo poufnych informacji.

Digitalizacja dokumentów
137 0
3 Obsługa nieruchomości

Od dawna planujesz dużą zmianę w swoim życiu, a konkretnie przeprowadzkę do nowego mieszkania czy domu? Zapraszamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z opisanymi tam usługami, w skład których wchodzi przede wszystkim obsługa nieruchomości na najwyższym poziomie.

Obsługa nieruchomości
519 0
4 papier do dyplomów

Jeżeli potrzebne Ci są materiały biurowe do firmy takie jak druki akcydensowe, papier do dyplomów lub na przykład tonery i tusze skontaktuj się z naszą firmą Face Office. Oferujemy Ci pełen zakres usług wyposażenia biur w materiały biurowe eksploatacyjne. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę.

papier do dyplomów
99 0
5 Franczyza sklep spożywczy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej sieci punktów handlowych. Szukamy partnerów biznesowych, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub nieco ją przekształcić na korzystniejszych warunkach. Franczyza, którą proponujemy, sprawi, że Twój sklep spożywczy stanie się lepiej rozpoznawalny.

Franczyza sklep spożywczy
105 0
6 Przepakowywanie towarów

W ramach wykonywanych przez naszą firmę zadań, które prowadzimy dla naszych klientów zapewniając im nie tylko najwyższą jakość, ale także najlepsze ceny, znajdziecie Państwo liczne usługi pakowania i przepakowywania towarów, za sprawą których możliwe jest przygotowywanie odpowiednich hermetycznych opakowań na liczne produkty, jakie znajdują się w Państwa przedsiębiorstwach. Nasz nowoczesny park maszynowy dostarcza Państwu najlepszych rozwiązań, dzięki którym macie Państwo pewność, że towary zostaną w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Przepakowywanie towarów
113 0
7 Publikacja ogłoszeń o pracę online

Zajmujemy się współpracą z portalami branżowymi, które dają możliwość dotarcia do potencjalnych kandydatów. Publikacja ogłoszeń o pracę online, to zazwyczaj pierwszy kontakt pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, który niestety nie zawsze jest skuteczny. Żeby uniknąć takich sytuacji podczas rekrutacji oferujemy analizę i pomoc w przeredagowaniu oferty.

Publikacja ogłoszeń o pracę online
390 0
8 Odpylanie trocin

Firma Klimawent S.A. ma przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę na odpylanie, wentylatory dachowe, dmuchawy oraz urządzenia do filtracji pyłów i gazów. To oczywiście tylko mała część naszego szerokiego asortymentu dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już dziś zamów nasze urządzenia do odpylania i ciesz się świeżym powietrzem przez lata.

Odpylanie trocin
345 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2022