Ocena strony 3


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 kalkulator pożyczki

Potrzebujesz szybko przeliczyć koszty alternatywy dla kredytu bankowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie proste i praktyczne narzędzie - kalkulator pożyczki. Wystarczy, że wpiszesz zaproponowaną przez inwestora kwotę, oprocentowanie, a także okres trwania inwestycji. Resztę wyliczy za Ciebie nasze narzędzie!

kalkulator pożyczki
420 0
2 dane osobowe

Wraz ze zmianą regulacji prawnych dotyczących zarządzania wrażliwymi informacjami przez przedsiębiorstwa offline i online, wiele zainteresowanych przestało rozumieć na czym dokładnie polegają ich obecne prawa. Na naszej stronie można dowiedzieć się czym dokładnie są dane osobowe, a także kto może je otrzymać.

dane osobowe
477 0
3 Doradztwo kredytowe Poznań

Firma świadczy usługi w zakresie porad finansowych dla osób zmagających się z problemami ekonomicznymi oraz trudnościami z otrzymaniem pożyczki w banku. Oferowane przez kancelarię doradztwo kredytowe zakłada analizę sytuacji finansowej klienta oraz pośrednictwo w zaciągnięciu zobowiązań pieniężnych.

Doradztwo kredytowe Poznań
580 0
4 Leasing konsumencki

Oferujemy nowoczesny i sprawdzony leasing konsumencki samochodów osobowych i dostawczych dla firm w ramach usług brokera DG-Inwest z Warszawy. Możesz też wykorzystać naszą metodę do użytkowania maszyn, na których kupno musiałbyś wziąć kredyt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich przedsiębiorców. Nasze usługi nic nie kosztują, a wypełniamy w imieniu naszych klientów wszelkie formalności, składamy wnioski itp. Masz pewność, że wszystko idzie zgodnie z planem. Polecamy również ubezpieczenia, kredyty itp.

Leasing konsumencki
491 0
5 Ograniczanie kosztów prowadzenia działalności

Wspieramy inwestorów przyszłościowo myślących o swoim rozwoju. Dlatego proponujemy ograniczenie kosztów prowadzenia działalności poprzez optymalizację podatkową opartą na przejrzystych warunkach współpracy. Zasada "joint Venture" pomaga zmniejszyć obciążenie finansowe w zakresie transportu czy zmiany kursu walut.

Ograniczanie kosztów prowadzenia działalności
144 0
6 Publikacja ogłoszeń o pracę online

Zajmujemy się współpracą z portalami branżowymi, które dają możliwość dotarcia do potencjalnych kandydatów. Publikacja ogłoszeń o pracę online, to zazwyczaj pierwszy kontakt pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, który niestety nie zawsze jest skuteczny. Żeby uniknąć takich sytuacji podczas rekrutacji oferujemy analizę i pomoc w przeredagowaniu oferty.

Publikacja ogłoszeń o pracę online
390 0
7 Biuro księgowe Zielona Góra

Jeśli potrzebujesz pomocy przy księgach rachunkowych, albo rozliczeniach podatkowych pomoże Ci w tym biuro księgowe z Zielonej Góry. Oferujemy usługi kadrowo - płacowe, doradztwo z zakresu opodatkowania, a także pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych z uwzględnieniem szczegółowego bilansu zysków i strat.

Biuro księgowe Zielona Góra
527 0
8 pranie dywanów Toruń

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne pranie dywanów i kompleksowe czyszczenie tapicerek. Na terenie Torunia zajmujemy się również sprzątaniem powierzchni biurowych oraz domów prywatnych. Ceny naszych usług są bardzo przystępne, dlatego naprawdę warto podjąć z nami współpracę. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

pranie dywanów Toruń
161 2
9 Terminal POS za darmo

Zapraszamy do zapoznania się z nowym projektem skierowanym do małych i średnich firm. W ramach programu Polska Bezgotówkowa oferujemy terminal POS za darmo. Przez pierwszy rok nie zapłacisz nic, a pieniądze będziesz otrzymywał już na drugi dzień na konto. Głównym celem inicjatywy jest wsparcie przedsiębiorców poprzez zlikwidowanie kosztów w zakresie instalacji urządzeń płatniczych.

Terminal POS za darmo
98 0
10 Zakładanie spółek przez internet

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów zleceń znajdziecie rozwiązania, pozwalające Wam na szybkie zakładanie spółek. Dzięki nam bowiem możecie rozpocząć swoją działalność gospodarczą bez konieczności tracenia czasu na wszelkie niezbędne formalności. Przygotujemy dla Was odpowiednie dokumenty i sfinalizujemy wszelkie procesy, byście otrzymali gotowy do funkcjonowania podmiot. Podejmujemy się tworzenia różnego rodzaju spółek, jak na przykład te z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjne.

Zakładanie spółek przez internet
82 0
11 Tłumaczenia konsekutywne

Tego typu usługi sprawdzają się podczas konferencji prasowych, negocjacji handlowych czy też innego rodzaju rozmów biznesowych. Firma Bireta oferuje swoim klientom profesjonalne tłumaczenia konsekutywne. Główną zaletą stanowi fakt, że do ich przeprowadzenia nie jest konieczny żaden dodatkowych sprzęt czy też oprogramowanie, co znacznie obniża koszt tego rodzaju translacji. Dzięki współpracy z wieloma translatorami na całym świecie nasze biuro jest w stanie zaoferować możliwości przekładu ustnego w dowolnej kombinacji języków.

Tłumaczenia konsekutywne
159 0
12 Odpylanie trocin

Firma Klimawent S.A. ma przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę na odpylanie, wentylatory dachowe, dmuchawy oraz urządzenia do filtracji pyłów i gazów. To oczywiście tylko mała część naszego szerokiego asortymentu dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już dziś zamów nasze urządzenia do odpylania i ciesz się świeżym powietrzem przez lata.

Odpylanie trocin
345 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2019