Ocena strony 3


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Obsługa nieruchomości

Od dawna planujesz dużą zmianę w swoim życiu, a konkretnie przeprowadzkę do nowego mieszkania czy domu? Zapraszamy Cię w takim razie do odwiedzenia naszej strony internetowej i do zapoznania się z opisanymi tam usługami, w skład których wchodzi przede wszystkim obsługa nieruchomości na najwyższym poziomie.

Obsługa nieruchomości
519 0
2 papier do dyplomów

Jeżeli potrzebne Ci są materiały biurowe do firmy takie jak druki akcydensowe, papier do dyplomów lub na przykład tonery i tusze skontaktuj się z naszą firmą Face Office. Oferujemy Ci pełen zakres usług wyposażenia biur w materiały biurowe eksploatacyjne. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu internetowego. Sprawdź naszą ofertę.

papier do dyplomów
99 0
3 Rejestr akcjonariuszy

Zgodnie z najnowszymi przepisami papiery wartościowe podlegają dematerializacji. Rejestr akcjonariuszy ma charakter publiczny i musi być prowadzony przez uprawniony do tego podmiot zewnętrzny - firma oferuje swoje usługi w tym zakresie. Przedsiębiorstwo stworzyło specjalną aplikację do prowadzenia bazy danych.

Rejestr akcjonariuszy
262 0
4 Franczyza sklep spożywczy

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej sieci punktów handlowych. Szukamy partnerów biznesowych, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą lub nieco ją przekształcić na korzystniejszych warunkach. Franczyza, którą proponujemy, sprawi, że Twój sklep spożywczy stanie się lepiej rozpoznawalny.

Franczyza sklep spożywczy
105 0
5 Przepakowywanie towarów

W ramach wykonywanych przez naszą firmę zadań, które prowadzimy dla naszych klientów zapewniając im nie tylko najwyższą jakość, ale także najlepsze ceny, znajdziecie Państwo liczne usługi pakowania i przepakowywania towarów, za sprawą których możliwe jest przygotowywanie odpowiednich hermetycznych opakowań na liczne produkty, jakie znajdują się w Państwa przedsiębiorstwach. Nasz nowoczesny park maszynowy dostarcza Państwu najlepszych rozwiązań, dzięki którym macie Państwo pewność, że towary zostaną w odpowiedni sposób zabezpieczone.

Przepakowywanie towarów
113 0
6 Biura rachunkowe Kraków

Poszukujesz profesjonalnego wsparcia biura rachunkowego w Krakowie? Dla nas codzienne działania księgowe nie kończą się na standardowym prowadzeniu ksiąg i ewidencji. To również poszukiwanie optymalizacji, która pozwali państwa firmie ograniczyć koszty utrzymania i skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów i odbiorców usług. Działamy niezwykle elastycznie, co pozwala nam nie ograniczać się w żaden sposób. Podejmujemy się również wyprowadzenia zaległości oraz przygotowania dokumentacji do kontroli.

Biura rachunkowe Kraków
532 0
7 skup złota

Nasz salon jubilerski prowadzi również skup złota. Jeśli w Twoim domu zalegają od lat nieużywane sygnety, łańcuszki, kolczyki lub elementy ze złota, których nie chcesz naprawiać, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

skup złota
598 0
8 PIT 36

W naszym serwisie internetowym znajdują się przydatne informacje dotyczące takich zagadnień, jak rozliczenia podatkowe PIT 36 i inne deklaracje. Do Państwa dyspozycji pozostaje tutaj również darmowy program do rozliczania podatku, który można bezpośrednio pobrać. Zapraszamy do skorzystania i kontaktu w razie pytań.

PIT 36
160 0
9 kalkulator pożyczki

Potrzebujesz szybko przeliczyć koszty alternatywy dla kredytu bankowego? Przygotowaliśmy dla Ciebie proste i praktyczne narzędzie - kalkulator pożyczki. Wystarczy, że wpiszesz zaproponowaną przez inwestora kwotę, oprocentowanie, a także okres trwania inwestycji. Resztę wyliczy za Ciebie nasze narzędzie!

kalkulator pożyczki
420 0
10 Publikacja ogłoszeń o pracę online

Zajmujemy się współpracą z portalami branżowymi, które dają możliwość dotarcia do potencjalnych kandydatów. Publikacja ogłoszeń o pracę online, to zazwyczaj pierwszy kontakt pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, który niestety nie zawsze jest skuteczny. Żeby uniknąć takich sytuacji podczas rekrutacji oferujemy analizę i pomoc w przeredagowaniu oferty.

Publikacja ogłoszeń o pracę online
390 0
11 Biuro księgowe

Jeśli potrzebujesz pomocy przy księgach rachunkowych, albo rozliczeniach podatkowych pomoże Ci w tym biuro księgowe z Zielonej Góry. Oferujemy usługi kadrowo - płacowe, doradztwo z zakresu opodatkowania, a także pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych z uwzględnieniem szczegółowego bilansu zysków i strat.

Biuro księgowe
527 0
12 Odpylanie trocin

Firma Klimawent S.A. ma przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę na odpylanie, wentylatory dachowe, dmuchawy oraz urządzenia do filtracji pyłów i gazów. To oczywiście tylko mała część naszego szerokiego asortymentu dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już dziś zamów nasze urządzenia do odpylania i ciesz się świeżym powietrzem przez lata.

Odpylanie trocin
345 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2021