Ocena strony 3


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Prawnik Żory

Jeśli zostaliście Państwo postawieni przed faktem, jakim okazała się konieczność wniesienia powództwa do sądu, z całą pewnością przyda Wam się prawnik. Adwokat Jerzy Rajpert z miejscowości Żory podejmuje się najtrudniejszych nawet spraw zarówno z zakresu prawa karnego jak i wielu innych dziedzin opisanych normami.

Prawnik Żory
421 0
2 Publikacja ogłoszeń o pracę online

Zajmujemy się współpracą z portalami branżowymi, które dają możliwość dotarcia do potencjalnych kandydatów. Publikacja ogłoszeń o pracę online, to zazwyczaj pierwszy kontakt pracodawcy z potencjalnym pracownikiem, który niestety nie zawsze jest skuteczny. Żeby uniknąć takich sytuacji podczas rekrutacji oferujemy analizę i pomoc w przeredagowaniu oferty.

Publikacja ogłoszeń o pracę online
390 0
3 Biuro księgowe Zielona Góra

Jeśli potrzebujesz pomocy przy księgach rachunkowych, albo rozliczeniach podatkowych pomoże Ci w tym biuro księgowe z Zielonej Góry. Oferujemy usługi kadrowo - płacowe, doradztwo z zakresu opodatkowania, a także pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych z uwzględnieniem szczegółowego bilansu zysków i strat.

Biuro księgowe Zielona Góra
527 0
4 pranie dywanów Toruń

Specjalnością naszej firmy jest profesjonalne pranie dywanów i kompleksowe czyszczenie tapicerek. Na terenie Torunia zajmujemy się również sprzątaniem powierzchni biurowych oraz domów prywatnych. Ceny naszych usług są bardzo przystępne, dlatego naprawdę warto podjąć z nami współpracę. Więcej informacji znaleźć można na naszej oficjalnej stronie internetowej.

pranie dywanów Toruń
161 2
5 Wynajem powierzchni biurowych Warszawa

Nasza firma oferuje m.in. wynajem powierzchni biurowych w Warszawie. Wysoki poziom i elegancja, charakteryzujące pomieszczenia są tylko jednym z wielu atutów miejsca. Na atrakcyjność oferty składa się również lokalizacja budynku - centrum Warszawy, bliskość zieleni oraz dostęp do nowoczesnych sal konferencyjnych.

Wynajem powierzchni biurowych Warszawa
175 0
6 Terminal POS za darmo

Zapraszamy do zapoznania się z nowym projektem skierowanym do małych i średnich firm. W ramach programu Polska Bezgotówkowa oferujemy terminal POS za darmo. Przez pierwszy rok nie zapłacisz nic, a pieniądze będziesz otrzymywał już na drugi dzień na konto. Głównym celem inicjatywy jest wsparcie przedsiębiorców poprzez zlikwidowanie kosztów w zakresie instalacji urządzeń płatniczych.

Terminal POS za darmo
98 0
7 Zakładanie spółek przez internet

W ramach realizowanych przez naszych specjalistów zleceń znajdziecie rozwiązania, pozwalające Wam na szybkie zakładanie spółek. Dzięki nam bowiem możecie rozpocząć swoją działalność gospodarczą bez konieczności tracenia czasu na wszelkie niezbędne formalności. Przygotujemy dla Was odpowiednie dokumenty i sfinalizujemy wszelkie procesy, byście otrzymali gotowy do funkcjonowania podmiot. Podejmujemy się tworzenia różnego rodzaju spółek, jak na przykład te z ograniczoną odpowiedzialnością czy akcyjne.

Zakładanie spółek przez internet
82 0
8 Tłumaczenia konsekutywne

Tego typu usługi sprawdzają się podczas konferencji prasowych, negocjacji handlowych czy też innego rodzaju rozmów biznesowych. Firma Bireta oferuje swoim klientom profesjonalne tłumaczenia konsekutywne. Główną zaletą stanowi fakt, że do ich przeprowadzenia nie jest konieczny żaden dodatkowych sprzęt czy też oprogramowanie, co znacznie obniża koszt tego rodzaju translacji. Dzięki współpracy z wieloma translatorami na całym świecie nasze biuro jest w stanie zaoferować możliwości przekładu ustnego w dowolnej kombinacji języków.

Tłumaczenia konsekutywne
159 0
9 biuro rachunkowe

Chcesz skorzystać z pomocy specjalistów? Mamy dla ciebie niezwykłą propozycję. Biuro rachunkowe z Bydgoszczy to rozwiązanie dla tych, którym nie obojętna jest skuteczność i poprawność codziennych działań. Podejmujemy się zarówno prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również innych działań bezpośrednio związanych z rachunkowością. Do dyspozycji naszych klientów pozostają również doradcy podatkowi, którzy dzięki doskonałej znajomości prawa są w stanie opracować korzystne i realne strategie oszczędnościowe.

biuro rachunkowe
99 0
10 Biuro rachunkowe Zielona Góra

Kwestie związane z podatkami i sprawami skarbowymi są dla każdego przedsiębiorstwa zawsze bardziej skomplikowane, aniżeli prowadzenie własnej działalności związanej z handlem lub usługami. Biuro Rachunkowe CERTO z siedzibą w Zielonej Górze zajmuje się kompleksowym prowadzeniem księgowości dla firm. Zapraszamy!

Biuro rachunkowe Zielona Góra
465 0
11 Księgowość Częstochowa

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który od wielu lat zajmuje się wspieraniem dużych i małych przedsiębiorstw gospodarczych w wypełnianiu niezbędnej oraz kompletnej dokumentacji finansowej. BMD Biuro Rachunkowo-Prawne świadczy księgowość oraz usługi kadrowo-płacowe w swojej siedzibie w Częstochowie. Zajmujemy się między innymi rozliczaniem kosztów, bieżącą ewidencją operacji gospodarczych, okresowym opracowaniem sprawozdań dla Głównego Urzędu Statystycznego oraz Narodowego Banku Polskiego, a także sporządzaniem deklaracji VAT.

Księgowość Częstochowa
444 0
12 Odpylanie trocin

Firma Klimawent S.A. ma przyjemność zaproponować wyjątkową ofertę na odpylanie, wentylatory dachowe, dmuchawy oraz urządzenia do filtracji pyłów i gazów. To oczywiście tylko mała część naszego szerokiego asortymentu dlatego też gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Już dziś zamów nasze urządzenia do odpylania i ciesz się świeżym powietrzem przez lata.

Odpylanie trocin
345 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2019