Ocena strony 4


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Nastawianie kręgosłupa Poznań

W gabinecie fizjoterapeutycznym świadczymy kompleksową pomoc pacjentom borykającym się z rwą kulszową, wypadniętym dyskiem oraz przewlekłymi bólami pleców. Wykonujemy nastawianie kręgosłupa w Poznaniu za pomocą technik manualnych, które są całkowicie bezpieczne. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz odblokowuje ich ruchomość.

Nastawianie kręgosłupa Poznań
518 0
2 Przeczytaj zanim zapalisz

Uzależnienie nikotynowe fatalnie wpływa na kondycję naszego serca i ponad czterokrotnie zwiększa ryzyko zawału. Przeczytaj zanim zapalisz, a dowiesz się skutki dla Twojego organizmu ma nałów. Już sam fakt, że najskuteczniejszą terapią zapobiegającą zawałom serca jest rzucenie palenia, świadczy o szkodliwości papierosów.

Przeczytaj zanim zapalisz
300 1
3 Proteza piersi refundacja

Jesteśmy sklepem, który sprzedaje artykuły medyczne. Informujemy, że jest możliwa refundacja (produktów jak np. proteza piersi) dla pacjentów, którzy się do tego kwalifikują. Odpowiednie zaświadczenie wydawane jest przez lekarza, z którym następnie należy udać się do oddziału NFZ. W naszej ofercie znajduje się szereg sprzętu objętego tym programem (jak np. wózki inwalidzkie czy cewniki).

Proteza piersi refundacja
340 1
4 Stomatolog

Odpowiednia higiena jamy ustnej jest bardzo ważna dla zdrowia nie tylko samych zębów i dziąseł lecz także całego organizmu. Bakterie, pasożyty czy infekcje, które pojawiają się w tym obszarze mogą wywołać znacznie poważniejsze konsekwencje zdrowotne. Stomatolog, który przyjmie Państwa w Gabinecie Medicor przeprowadzi usługi usuwania próchnicy, leczenia kanałowego, wstawiania protezy, czy też wyrywania zęba, który powoduje wadę zgryzu, lub nie dającego się uratować w inny sposób ze względu na zaawansowany stan chorobowy.

Stomatolog
334 1
5 Catering dietetyczny Gdynia

Wszystkie osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Healthy Day. Proponujemy Państwu catering dietetyczny z dowozem w Gdyni, składający się z pełnowartościowych i smacznych posiłków. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego menu.

Catering dietetyczny Gdynia
54 0
6 Medycyna pracy Oświęcim

Witaj w Medi-Sfera w Oświęcimiu. Specjalizujemy się m.in. w medycynie pracy. Nasz zespół specjalistów wystawia orzeczenia o predyspozycjach do wykonywania określonych profesji. Przeprowadzamy psychotesty dla kierowców zawodowych, badania słuchu itp. Jeśli zależy Ci na optymalnym zbadaniu nowo zatrudnionych osób, skontaktuj się z nami.

Medycyna pracy Oświęcim
264 0
7 Esperal Gdańsk

Propozycja naszego gabinetu obejmuje różnorodne sposoby na walkę z uzależnieniem. Do Państwa dyspozycji pozostają doświadczone pielęgniarki i wysoko wykwalifikowani lekarze. W walce z nałogiem stosują między innymi Esperal, skuteczny lek na odtrucie. Podajemy go w naszym gabinecie w Gdańsku. Dzięki niemu osoby uzależnione mają szansę szybko powrócić do zdrowia.

Esperal Gdańsk
587 0
8 Dermaroller

Jeśli poszukujecie domowej metody, która okaże się bardziej zaawansowaną formą dbałością o najwyższy stopień regeneracji skóry głowy, pobudzenia wzrostu i wzmocnienia włosów, zapraszamy do zapoznania się z propozycją Dermaroller. Narzędzie to wyposażone jest w igiełki, które naruszając strukturę skóry, prowadzą do jej ponownej, efektywnej odbudowy i stymulują mikrokrążenie.

Dermaroller
365 1
9 Co to jest dezynfekcja

Wszyscy wiemy, że trzeba myć ręce i stosować różne preparaty - z artykułu dowiesz się co to jest dezynfekcja i co robić, by przynosiła ona efekty. Wyjaśniamy, jak dbać o higienę dłoni i stóp oraz jakich preparatów używać i kiedy. Stosowanie środków ostrożności znacząco minimalizuje szanse zachorowania na liczne dolegliwości.

Co to jest dezynfekcja
515 1
10 dermatolog targówek

Na problemy ze skórą pomoże lekarz dermatolog. Najlepszych specjalistów znajdziecie Państwo w naszej przychodniu na warszawskim Targówku. Polecamy wizyty diagnostyczne, kontrolne jak również skuteczne zabiegi połączone z pielęgnacją i działaniami poprawiającymi wygląd cery. Naświetlania w komorze emitującej specjalne światło UV pomogą osobom z łuszczycą lub bielactwem. Właściciele cery tłustej, skłonnej do wyprysków mogą poddać się zabiegom dogłębnie oczyszczającym. Zapraszamy na konsultacje.

dermatolog targówek
182 0
11 Stomatolog Toruń

W naszym gabinecie pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów oraz wykonać niezbędne badania profilaktyczne i zachowawcze. Stomatolog z gabinetu Dentaurus w Toruniu podejmuje się kontroli zębów, doradztwa w zakresie ich prawidłowej higieny oraz wykonywania endodoncji i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych. Oprócz tego w tej placówce można uzyskać pomoc dotyczącą takich dziedzin jak ortodoncja i protetyka. Szczegółowe informacje oraz dane kontaktowe zostały opublikowane na witrynie internetowej.

Stomatolog Toruń
445 1
12 Przychodnia kardiologiczna

W przychodni świadczone są usługi z zakresu leczenia oraz diagnostyki schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego, a także odpowiedniego dostosowywania jadłospisu dla osób je posiadających. Dietetyk oraz kardiolog z CardioHome z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się takimi chorobami, jak ablacja arytmii, niedokrwienie serca, migotanie przedsionków, przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych, makroangiopata cukrzycowa, zapalenie zakrzepowe żył powierzchniowych, a także zaburzenia lipidowe oraz miażdżyca tętnic.

Przychodnia kardiologiczna
210 0
13 Laser Lunula

W naszym gabinecie podologicznym w Gorzowie Wielkopolskim otrzymasz pomoc nie tylko w przypadku pękających pięt, ale również odcisków. Jeżeli męczy Cię grzybica stóp - polecamy zabieg laserem Lunula, który kompleksowo przywróci Twojej skórze pełnię zdrowia. Dodatkowo, polecamy dezynfekcję między innymi zabawek, akcesoriów kosmetycznych i obuwia.

Laser Lunula
314 1
14 Aparaty do fizykoterapii

Propozycja naszej firmy zakłada dystrybucję wysokiej jakości urządzeń medycznych takich, jak między innymi aparaty do fizykoterapii. W naszej ofercie udostępniamy wyłącznie najlepsze urządzenia do rehabilitacji, których jakość potwierdzają producenci. Zapewniamy, że będą one służyć Państwu przez długie lata. Zapraszamy do zamawiania!

Aparaty do fizykoterapii
24 1
15 Inhalator do pracy ciągłej

Jednym z niezwykle ważnych urządzeń w różnego rodzaju szpitalach, przychodniach i klinikach pulmonologicznych jest inhalator do pracy ciągłej. Posiada on nowoczesną i niezwykle wydajną pompę kompresorową, która umożliwia długotrwałe działanie bez niebezpieczeństwa awarii. Oferowany przez nas sprzęt przeznaczony jest do stosowania zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Inhalator do pracy ciągłej
330 1
16 Leczenie uzależnienia od narkotyków

Leczenie uzależnień to skomplikowany proces, który powinien być wspomagany przez specjalistów. Wiele osób nie potrafi sobie samodzielnie poradzić z pokonaniem nałogu i właśnie one powinny trafić do naszego profesjonalnego ośrodka. Terapia alkoholowa wymaga profesjonalnego podejścia, które gwarantuje chorym wsparcie i wskazuje im prawidłową drogę do wyleczenia. W naszym ośrodku pomoc znaleźć mogą osoby uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu czy zakupów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Leczenie uzależnienia od narkotyków
338 1
17 Imprezy firmowe Warszawa

Nasz hotel to idealne miejsce na imprezy firmowe. Warszawa - to właśnie w okolicach tego miasta mieści się nasz ośrodek. Otoczenie przyrody, cisza i spokój - w takich warunkach każde wydarzenie będzie udane. Jesteśmy przekonani, że wszystkie imprezy odbywające się w naszym hotelu będą doskonałą zabawą dla osób biorących w nich udział.

Imprezy firmowe Warszawa
137 0
18 Developer

Przy wyborze mieszkania możemy skorzystać z rady developerów, którzy pomogą nam w wyborze odpowiedniego po pierwsze miejsca, po drugie pomogą w negocjacji cen jeśli kupujemy bezpośrednio. Polska ma tak wiele do zaoferowania, że możemy sobie pozwolić na zakup domu w miejscu gdzie developer zapewni nam piękne widoki i warunki życia.

Developer
385 0
19 Puchary szklane

Prezentacja nowych wyjątkowym perfum, sygnowanych nazwiskiem znanej postaci to zawsze ważne wydarzenie w świecie show biznesu. To świetna okazja, by pozyskać pierwsze kontrakty na nowy produkt. Luksusowe gadżety reklamowe jak puchary szklane, którymi mogą być pierwsze limitowane opakowania perfum to zresztą też świetna metoda promocji. Perfumy, pod którymi podpisuje się znana postać ze świata sportu, filmu czy muzyki to produkt wyjątkowy.

Puchary szklane
308 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2018