Ocena strony 4


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Dermatolog Poznań

Medycyna klasyczna, estetyczna i wenerologia to główne obszary, w których działa dermatolog z Poznania. Zajmuje się odmładzaniem okolicy szyi, dekoltu i twarzy, a także usuwaniem znamion. Można umówić się na wizytę stacjonarną w gabinecie lekarskim, a także na konsultacje telefoniczne lub online za pośrednictwem formularza.

Dermatolog Poznań
28 0
2 badanie OCT co to jest

W przychodni Optomedica w Warszawie wykonujemy badanie OCT czyli optycznej tomografii koherencyjnej. To metoda, która daje obraz przekroju oka. Pozwala na ocenę zmian spowodowanych cukrzycą bądź jaskrą. Co ważne, lekarz jest w stanie ocenić zagrożenie nadchodzącymi zmianami w widzeniu pacjenta jeszcze zanim one nastąpią. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. Sam przebieg jest bezbolesny i bezkontaktowy dla oka. Zakrapla się je tylko w celu powiększenia źrenic. Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą stronę. Zapraszamy.

badanie OCT co to jest
194 0
3 Poduszka typ u

Wykonując w swoim gabinecie usługę masażu, konieczne jest odpowiednie zadbanie o komfort i wygodę klienta. Właśnie do tego celu została stworzona oferowana przez nas poduszka typu U. Jest to akcesorium, które umożliwia umieszczenie w nim głowy w czasie, gdy klient jest masowany. Sprawdź, co oferujemy.

Poduszka typ u
125 0
4 Filtry do wody pod zlew

Osobom, które chcą zrezygnować z kupowania plastikowych butelek, z pewnością przypadną do gustu artykuły dostępne w naszej ofercie. Można w niej znaleźć nowoczesne filtry do wody pod zlew. Ich montaż nie wpływa negatywnie na walory wizualne kuchni i mogą być wykorzystywane nie tylko w domach, ale też w innych obiektach.

Filtry do wody pod zlew
247 0
5 Operacja laserowa oczu

Wiele osób obawia się lekarzy i boi się operacji. Jeśli chodzi o nasze zdrowie jednak nie warto ryzykować. Szybka diagnoza jest kluczowa w przypadku chorób i wad wzroku. Operacja laserowa oczu świadczona w naszym gabinecie to w pełni bezpieczne zabiegi wykonywane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Operacja laserowa oczu
128 0
6 Kołdra antyroztoczowa

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jedno z największych skupisk kurzu w domu znajduje się w miejscu, które uważamy za najbardziej bezpieczne, czyli w łóżku. Kołdra antyroztoczowa może skutecznie ograniczyć występowanie liczby alergenów na posłaniu. Pościel tego typu została zaprojektowana w oparciu o specjalną technologię ze wzmocnionymi szwami, która nie tylko ograniczy rozwój mikroskopijnych żyjątek, ale i zapobiegnie powstawaniu grzybów. Spanie pod takim okryciem to czysta przyjemność - materiał, z którego powstaje produkt jest delikatny i puszysty zarazem.

Kołdra antyroztoczowa
404 0
7 Narzędzia podologiczne

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele akcesoriów wykorzystywanych w zabiegach pielęgnacyjnych stóp. Narzędzia podologiczne takie, jak pilniczek do wrastających paznokci lub specjalna sonda do czyszczenia wykonano z trwałej stali nierdzewnej, która bez problemu można dezynfekować dostępnymi środkami.

Narzędzia podologiczne
132 0
8 Sprzęt rehabilitacyjny sklep online

Dostępny w naszym asortymencie sprzęt rehabilitacyjny to połączenie solidności, funkcjonalności oraz wydajności, nawet podczas długotrwałego użytkowania. Wiemy jak długie są procesy odzyskiwania kondycji u osób wymagających rehabilitacji. Dlatego chcemy zapewnić Państwu najwyższy komfort i skuteczność.

Sprzęt rehabilitacyjny sklep online
479 0
9 dentysta Białystok

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny i doświadczony dentysta w Łomży i Białymstoku, nasza klinika to miejsce, gdzie znajdziecie nie tylko specjalistów, ale także odpowiedni sprzęt, za pomocą którego możliwe jest osiąganie pożądanych efektów w leczeniu uzębienia. Zapraszamy do umawiania wizyt na stronie.

dentysta Białystok
135 0
10 Materiały wypełnieniowe stomatologiczne

Niestety zęby się psują, dochodzi do powstania próchnicy, ubytków w płytce i wtedy konieczne jest plombowanie. Do tego celu potrzebne są materiały wypełnieniowe stomatologiczne. Na naszej stronie znajdują się kapsułki, amalgamaty, glazury do kompozytów, produkty do odbudowy zrębu, strzykawki i wiele innych.

Materiały wypełnieniowe stomatologiczne
373 0
11 Psychoterapia młodzieży Kraków

Nie pozwól, by życie Twoje lub osoby znajdującej się w Twojej rodzinie wymknęło się spod kontroli. Niekiedy jedyną opcją jest psychoterapia młodzieży. Kraków, ponieważ tam znajduje się nasza placówka, jest domem dla wielu młodych osób, które nie kontrolują swojego zachowania - serdecznie zapraszamy je do nas.

Psychoterapia młodzieży Kraków
553 0
12 kardiologia dziecięca

Słaby przyrost masy ciała, obniżona tolerancja wysiłku czy bóle w klatce piersiowej - to tylko niektóre z objawów mogących sugerować wrodzoną wadę serca. Kardiologia dziecięca zajmuje się rozpoznaniem i leczeniem wad układu sercowo-naczyniowego u najmłodszych. Jeśli podejrzewasz, że również Twoja pociecha może być dotknięta tym schorzeniem, przyjdź do nas.

kardiologia dziecięca
433 0
13 Esperal Gdańsk

Propozycja naszego gabinetu obejmuje różnorodne sposoby na walkę z uzależnieniem. Do Państwa dyspozycji pozostają doświadczone pielęgniarki i wysoko wykwalifikowani lekarze. W walce z nałogiem stosują między innymi Esperal, skuteczny lek na odtrucie. Podajemy go w naszym gabinecie w Gdańsku. Dzięki niemu osoby uzależnione mają szansę szybko powrócić do zdrowia.

Esperal Gdańsk
587 0
14 dermatolog targówek

Na problemy ze skórą pomoże lekarz dermatolog. Najlepszych specjalistów znajdziecie Państwo w naszej przychodniu na warszawskim Targówku. Polecamy wizyty diagnostyczne, kontrolne jak również skuteczne zabiegi połączone z pielęgnacją i działaniami poprawiającymi wygląd cery. Naświetlania w komorze emitującej specjalne światło UV pomogą osobom z łuszczycą lub bielactwem. Właściciele cery tłustej, skłonnej do wyprysków mogą poddać się zabiegom dogłębnie oczyszczającym. Zapraszamy na konsultacje.

dermatolog targówek
182 0
15 Przychodnia kardiologiczna

W przychodni świadczone są usługi z zakresu leczenia oraz diagnostyki schorzeń oraz wad układu sercowo-naczyniowego, a także odpowiedniego dostosowywania jadłospisu dla osób je posiadających. Dietetyk oraz kardiolog z CardioHome z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się takimi chorobami, jak ablacja arytmii, niedokrwienie serca, migotanie przedsionków, przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych, makroangiopata cukrzycowa, zapalenie zakrzepowe żył powierzchniowych, a także zaburzenia lipidowe oraz miażdżyca tętnic.

Przychodnia kardiologiczna
210 1
16 Developer

Przy wyborze mieszkania możemy skorzystać z rady developerów, którzy pomogą nam w wyborze odpowiedniego po pierwsze miejsca, po drugie pomogą w negocjacji cen jeśli kupujemy bezpośrednio. Polska ma tak wiele do zaoferowania, że możemy sobie pozwolić na zakup domu w miejscu gdzie developer zapewni nam piękne widoki i warunki życia.

Developer
385 0
17 Puchary szklane

Prezentacja nowych wyjątkowym perfum, sygnowanych nazwiskiem znanej postaci to zawsze ważne wydarzenie w świecie show biznesu. To świetna okazja, by pozyskać pierwsze kontrakty na nowy produkt. Luksusowe gadżety reklamowe jak puchary szklane, którymi mogą być pierwsze limitowane opakowania perfum to zresztą też świetna metoda promocji. Perfumy, pod którymi podpisuje się znana postać ze świata sportu, filmu czy muzyki to produkt wyjątkowy.

Puchary szklane
308 1
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2023