Ocena strony 8


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 inżynieria odwrotna

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę nie ogranicza się jedynie do sprzedaży profesjonalnych urządzeń dla metrologii. Nasi pracownicy zajmują się również serwisowaniem sprzedanych przyrządów, a także samodzielnym wykonywaniem różnego rodzaju pomiarów. W naszej pracy wykorzystujemy zarówno klasyczne metody, jak i nowoczesne, wykorzystujące technologię 3D oraz inżynierię odwrotną. Zapewniamy naszym Klientom wysoki poziom świadczonych przez nas usług, a także niezawodność urządzeń metrologicznych.

inżynieria odwrotna
358 0
2 Iphone naprawa

Nawet markowy sprzęt czasem się psuje. Wystarczy, że wypadnie Wam z ręki, a będzie się nadawał do naprawy. Zajmujemy się serwisem iPhone w Warszawie, przyjmujemy również laptopy, palmtopy, tablety i innego rodzaju produkty marki Apple. Od lat zdobywamy doświadczenie i przekładamy je na gwarancję jakości.

Iphone naprawa
66 0
3 Silikon medyczny

Trwałe materiały poliuretanowe wykorzystywane są w różnych branżach. W naszej ofercie znajduje się silikon medyczny, który stosowany jest m.in. do wykonywania protez. W asortymencie dostępne są także żywice epoksydowe, różnego rodzaju masy polimerowe oraz modelarskie, które przydatne są w wielu sektorach przemysłu.

Silikon medyczny
83 0
4 robot do spawania

Automatyzacja procesów w firmie gwarantuje znacznie większą wydajność. Proponowany przez nas robot do spawania wyróżnia się nie tylko szybkim działanie, ale również dokładnością w wykonywanych połączeniach. Zautomatyzowane stanowiska można dowolnie rozbudowywać oraz integrować z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami.

robot do spawania
558 0
5 Wykrywanie podsłuchu w pomieszczeniach

Jesteśmy firmą, oferującą analizę wszelkiego typu zabezpieczeń w domach i budynkach publicznych. Wykrywanie podsłuchu w pomieszczeniach odbywa się przy użyciu urządzeń i metod technologii bezpieczeństwa. Wykonujemy także szczegółowy protokół oraz wykaz poziomu ochrony danego miejsca. W zakres usługi wchodzi również badanie samochodów.

Wykrywanie podsłuchu w pomieszczeniach
35 0
6 Program do obiegu dokumentów

Pomocą w bardziej ekologicznym i ekonomicznym prowadzeniu firmy będzie nasz program do obiegu dokumentów. Służy on do gromadzenia materiałów w formie elektronicznej, dzięki czemu nie marnuje się papieru, a wszystkie niezbędne informacje zebrane są w jednym miejscu. Jego niektóre funkcje to obsługa faktur, umów, archiwizacja, raportowanie.

Program do obiegu dokumentów
89 0
7 Walcowanie blach

Prostujemy i zniekształcamy profile, rury oraz kątowniki. Walcowanie blach polega na swoistym recyklingu zużytych materiałów i pozwala na ponowne wykorzystanie produktu. W trakcie obróbki, na życzenie klienta zmienimy też kształt wyrobu hutniczego. Tego typu prace na metalu wymagają od nas wyjątkowej dokładności.

Walcowanie blach
20 0
8 opony do wózków inwalidzkich

Jeśli chcesz zapewnić maksimum bezpieczeństwa osobie niepełnosprawnej niezbędne są solidne i wytrzymałe opony do wózków inwalidzkich. W naszej ofercie znajdziesz produkty dedykowane zarówno do sprzętu tradycyjnego, jak i elektrycznego. Dostępne są one w kilku wymiarach, a więc z pewnością uda się znaleźć towar odpowiedni do konkretnego modelu kółek.

opony do wózków inwalidzkich
439 0
9 Systemy inteligentne w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która oferuje wysokiej jakości systemy inteligentne. Pozwalają one na pełne zautomatyzowanie instalacji elektrycznej. Jest to rozwiązanie, które pozwala obsługiwać system elektryczny w domu. Zachęcamy do sprawdzenia, w jaki sposób działają nasze systemy inteligentne. Firma Raf-Net z Bydgoszczy zaprasza do współpracy.

Systemy inteligentne w Bydgoszczy
476 0
10 Regały samojezdne

W magazynach nierzadko trzeba przenieść z jednego miejsca na inne, wiele rzeczy. Nasze regały samojezdne pozwolą Ci na przyśpieszenie pracy. Po pierwsze, dzięki kółkom, bez problemu przeniesiesz nawet najcięższe komponenty, po drugie przeniesiesz ich ogromną ilość. Półkę taką można podłączyć do specjalnego wózka samojezdnego AGV, który również znajdziesz w naszej ofercie.

Regały samojezdne
570 0
11 Naprawa laptopów

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu, który zajmuje się naprawą laptopów w Inowrocławiu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Pavernet. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom usuniemy każdą usterkę i rozwiążemy problemy nie tylko ze sprzętem, ale także oprogramowaniem. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się niczego obawiać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz dostępem do najlepszych na rynku części, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Naprawa laptopów
380 0
12 Urządzenia cukiernicze

Chcąc, by firma zajmująca się wypiekiem ciastek działała efektywnie, powinieneś zadbać o jej wyposażenie. Urządzenia cukiernicze, takie jak linie produkcyjne, piece przelotowe czy taśmociągi możesz nabyć w naszym sklepie. Nasze produkty są bezawaryjne, co potwierdza kilkuletnia gwarancja na każdy z nich.

Urządzenia cukiernicze
190 0
13 Lampy przepływowe bakteriobójcze

W naszym sklepie internetowym dostępne są rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo pracy w laboratoriach i placówkach medycznych. Przygotowaliśmy m.in. lampy przepływowe bakteriobójcze, sterowane przy pomocy specjalnego programatora. Dzięki nim, możliwe jest skuteczne usunięcie mikroorganizmów i grzybów.

Lampy przepływowe bakteriobójcze
598 0
14 Obróbka skrawaniem

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, jakie świadczone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy dla uzyskania najlepszych efektów wykorzystują najnowocześniejszych sprzęt. Wykonywana przez nas obróbka skrawaniem CNC to nie tylko szybka realizacja danego zlecenia dla naszych klientów, ale także gwarantowana najwyższa jakość, dzięki której możliwe jest uzyskiwanie najbardziej precyzyjnych efektów końcowych na różnych typach materiałów, jakie podlegają skrawaniu czy cięciu.

Obróbka skrawaniem
542 0
15 Inwerterowa pompa ciepła

Oferujemy ekologiczne systemy grzewcze dla każdego domu. Odpowiednią wygodę użytkowania oraz ekonomiczne rozwiązania finansowe zapewnia zwłaszcza inwerterowa pompa ciepła typu Split. Urządzeniem można ogrzewać wybrane bądź wszystkie pomieszczenia na terenie wybranego obiektu. Dzięki wmontowanej w strukturę sprężarce użytkownik może łatwo kontrolować temperaturę wnętrza.

Inwerterowa pompa ciepła
146 0
16 Płytki drukowane

Głównym produktem naszej firmy są obwodowe płytki drukowane. W ramach naszej działalności wykonujemy różnego rodzaju modele, które przeznaczone są do różnych zastosowań. W ofercie dostępne są PCB do montażu SMD, a także THT. Doskonale sprawdzą się przy produkcji wszystkich dostępnych na rynku urządzeń elektronicznych.

Płytki drukowane
533 0
17 Frezowanie

Obróbka takich materiałów jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, brąz lub żeliwo wymaga ogromnej precyzji, dokładności oraz umiejętnie dobranych technik. Właśnie dlatego frezowanie CNC należy pozostawić najlepszym. Nie tylko przyjmiemy od Państwa zlecenia, ale również zatroszczymy się ich błyskawiczną realizacją. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy bez problemu podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami - wprowadzą oni Państwa w szczegóły.

Frezowanie
134 1
18 Termopary

Jesteśmy producentem aparatury pomiarowej i urządzeń kontrolnych. Nasze nowoczesne rozwiązania zaspokajają potrzeby Klientów z różnych branż. Oferujemy przeróżne czujniki temperatury, przetworniki, wiatromierze i termopary. Priorytetem jest dla nas jakość produktów, tak aby służyły one przez wiele lat.

Termopary
172 0
19 Pomosty przeładunkowe

Nasza firma zajmuje się między innymi produkowaniem stalowych mostków przeładunkowych. Urządzenia te pozwalają na szybkie dokonanie załadunku oraz rozładunku towarów z samochodu transportującego na rampę magazynu i odwrotnie. Polecamy szeroki wybór modeli, wśród których każdy znajdzie odpowiedni model.

Pomosty przeładunkowe
493 0
20 Tuleje zaciskowe

Produkujemy podzespoły i części do maszyn dla właścicieli zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Znajdą u nas Państwo takie elementy wyposażenia, jak tuleje zaciskowe, koła łańcuchowe, części montażowe, przeguby, listwy czy napinacze. Posiadamy również sprężyny i amortyzatory oraz zajmuje się automatyką czy pneumatyką.

Tuleje zaciskowe
55 0
21 serwis wind Łódź

Zajmujemy się produkcją m.in. schodów i chodników ruchomych, dźwigów dla niepełnosprawnych oraz suwnic i układnic magazynowych na terenie Łodzi. W ofercie znajduje się także serwis wind i innych konstrukcji oraz konserwacja zamontowanych rozwiązań - dzięki temu znaczenie wydłuży się okres użytkowania systemów i zabezpieczymy się przed ich awariami.

serwis wind Łódź
451 0
22 Obróbka metali CNC

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów zajmujących się produkowaniem wysokiej jakości części do napędów mechanicznych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W zakres naszych działań wchodzi między innymi fachowa obróbka skrawaniem CNC metali. Proponujemy między innymi frezowanie, szlifowanie czy toczenie przy wykorzystaniu zaawansowanych technologiczne maszyn oraz najwyższej jakości metali. Nasi specjaliści zrealizuję sprawnie i precyzyjnie każde zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Obróbka metali CNC
117 0
23 Sprzedaż smartwatchy

Chcielibyście zaopatrzyć się zegarek, który jednocześnie spełni rolę odtwarzacza muzycznego i narzędzia do korzystania z Internetu? Nic prostszego! W zakresie działalności firmy Garett realizujemy bowiem sprzedaż smartwatchy najwyższej jakości, które dostarczą Wam niesamowitych, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niepozorny wygląd, możliwości.

Sprzedaż smartwatchy
588 0
24 Niszczenie dokumentacji

Jesteśmy firmą specjalizującą się w recyklingu papieru. Prowadzimy w Warszawie skup makulatury, a także zajmujemy się niszczeniem dokumentów zawierających poufne dane klientów, takich jak korespondencja, umowy, czy też kwestionariusze. Ponadto oferujemy archiwizację dokumentacji spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Niszczenie dokumentacji
436 0
25 Instalacja wody lodowej

Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest instalacja wody lodowej, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeżeli chcesz nawiązać profesjonalną współpracę w tym zakresie i szukasz zaufanego partnera, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy pewni, że dzięki nam będziesz całkowicie zadowolony z wykonanego dla Ciebie zlecenia.

Instalacja wody lodowej
152 0
26 Profile gumowe

Nasze przedsiębiorstwo już od 1987 roku zapewnia gospodarstwom domowym oraz zakładom przemysłowym wytrzymałe i wydajne akcesoria budowlane. W asortymencie P.P.H.U. Singiel znajdują się gumowe uszczelki i profile, które stanowią skuteczną barierę dla cieczy i gazów. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Profile gumowe
487 0
27 Obróbka skrawaniem

Specjalnością naszej firmy jest obróbka skrawaniem. Dostarczamy klientom sprawdzonych rozwiązań, aby mogli cieszyć się rezultatami naszej pracy jak najdłużej. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji możesz liczyć na to, że wszystkie powierzone nam zadania wykonamy sumiennie i rzetelnie. Zachęcamy do współpracy.

Obróbka skrawaniem
490 0
28 Wolne pokoje Pobierowo

Spędź wymarzony urlop nad morzem. Rezerwuj noclegi w Pobierowie w domkach letniskowych lub komfortowych pokojach w nadmorskiej miejscowości. Skorzystaj z rezerwacji także przez internet www.angela-pobierowo.pl i ciesz się udanym wypoczynkiem nad polskim morzem. Zapraszamy serdecznie do wypoczynku i rezerwacji wolnych pokojów.

Wolne pokoje Pobierowo
265 0
29 Separatory substancji ropopochodnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i niezawodne separatory substancji ropopochodnych, które wspaniale oddzielają substancje ropopochodne ze ścieków. Znajdą one zastosowanie np. na stacjach benzynowych. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni jakością naszych produktów. Więcej informacji znaleźć można naszej oficjalnej stronie internetowej.

Separatory substancji ropopochodnych
434 0
30 Dorabianie kluczy Poznań

Szukasz serwisu, którego specjalność to dorabianie kluczy. Poznań jest miejscem, w którym mieści się siedziba wyjątkowego serwisu oferującego m.in. dorabianie wszelkiego rodzaju kluczy, w tym kluczy samochodowych oraz odtwarzanie kluczy bez wzoru, na podstawie zamka. Nie czekaj i skorzystaj już teraz z profesjonalnego dorabiania kluczy.

Dorabianie kluczy Poznań
522 0
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2020