Ocena strony 8


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Instalacje pneumatyczne

Jeżeli chodzi o instalacje pneumatyczne, jesteśmy specjalistami w tej branży. Nasze rozwiązania cechują się solidnością i wydajnością, w związku z czym oddajemy je w ręce klientów z przekonaniem, że użytkowanie ich przyniesie im powody do satysfakcji. Działamy szybko i sprawnie, zachowując jednocześnie jak najbardziej korzystne ceny. Wszystko to sprawia, że nasze instalacje pneumatyczne są najlepsze w swoim rodzaju. Wybierz naszą firmę a zyskasz godnego zaufania partnera, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Instalacje pneumatyczne
67 0
2 montaż instalacji antenowych

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje m.in. montaż anteny satelitarnej. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się profesjonalną i jednocześnie szybką instalacją systemów do odbioru telewizji, także naziemnej - cyfrowej DVB-T. Obsługa obejmuje zarówno wybór odpowiedniego miejsca na talerz, przytwierdzanie specjalnych uchwytów oraz poprowadzenie kabli i regulację urządzenia. Naszą ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz właścicieli firm.

montaż instalacji antenowych
122 0
3 Certyfikaty SCC

W ofercie naszej firmy proponowane są rozwiązania z zakresu spawalnictwa i kontroli jakości, w tym różnego rodzaju szkolenia BHP. Oferujemy certyfikaty SCC związane z zarządzaniem bezpieczeństwem podwykonawców, uprawniające do podjęcia pracy w branży budowlanej, petrochemicznej czy transportowej. Szkolenia te przeprowadzane są zarówno dla pracowników, jak i kierownictwa przedsiębiorstw.

Certyfikaty SCC
518 0
4 sprężyny naciskowe

W szerokim asortymencie, jaki możecie Państwo odnaleźć w naszym serwisie szczególne miejsce zajmują sprężyny naciskowe, które dostępne są u nas w rozmaitych modelach. Oferowane przez nas produkty, ze względu na zróżnicowane parametry techniczne, a co za tym idzie funkcjonalności, mogą mieć różne zastosowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

sprężyny naciskowe
194 0
5 Rekuperator z pompą ciepła

Każdy dostępny w naszej ofercie rekuperator z pompą ciepła spełni z pewnością wszystkie oczekiwania jakościowe naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Dysponujemy bowiem nowoczesnymi i niezawodnymi centralami systemów z odzyskiem ciepła, które sprawdzą się doskonale zarówno w domach, jak i w obiektach biurowych. Można u nas nabyć również osuszacze przemysłowe powietrza i centrale basenowe. Szczegółowych informacji o naszej ofercie należy szukać na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Rekuperator z pompą ciepła
588 0
6 Systemy rejestracji czasu prac

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy i najbardziej skuteczny rejestrator czasu pracy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się przygotowywaniem dla naszych klientów odpowiednich projektów oraz ich realizowaniem w wybranych budynkach. Sprawdzają się one zwłaszcza w przedsiębiorstwach, gdzie konieczne jest nadzorowanie wykonywanych prac przez konkretne osoby. Za sprawą magnetycznych kart możliwe jest odnotowywanie momentu ich przyjścia praz opuszczenia biura.

Systemy rejestracji czasu prac
367 0
7 hafciarki komputerowe

W sklepie internetowym Amatec przedstawiamy solidną hafciarkę, która szybko i precyzyjnie wyszyje nawet najbardziej skomplikowaną aplikację. Ekran ułatwia dobranie wzoru, a program komputerowy, który współdziała z maszyną daje nam nieograniczone możliwości we wprowadzaniu własnych. Taki sprzęt tylko u nas.

hafciarki komputerowe
484 0
8 Wiercenie w betonie Wrocław

Dobry inżynier potrafi dobrać najlepszą technikę do osiągnięcia celu jeżeli chodzi o cięcie czy wiercenie w betonie. Wrocław jak wszystkie miasta ma odpowiednie służby drogowe, które starają się sprawnie naprawiać uszkodzenia dróg. Odbywają się ponadto liczne przetargi, które mają za zadanie wyłonić najlepszą ofertę dla miasta, jeżeli chodzi o jakieś większe inwestycje, gdzie konieczne jest zmiana całej nawierzchni czy położenie nowej drogi lub budowa mostu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą techniczną.

Wiercenie w betonie Wrocław
498 0
9 Płyn do prania odzieży sportowej

Twój syn lub córka uprawia piłkę nożną? Dzieci podczas treningów oraz spotkań ligowych nigdy nie uważają na swoje ubrania, przez co wracają one w koszmarnym stanie, w całości wybrudzone od błota i trawy. Płyn do prania odzieży sportowej pozwoli usunąć wszystkie zanieczyszczenia i przywrócić jej naturalny wygląd.

Płyn do prania odzieży sportowej
294 0
10 inżynieria odwrotna

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę nie ogranicza się jedynie do sprzedaży profesjonalnych urządzeń dla metrologii. Nasi pracownicy zajmują się również serwisowaniem sprzedanych przyrządów, a także samodzielnym wykonywaniem różnego rodzaju pomiarów. W naszej pracy wykorzystujemy zarówno klasyczne metody, jak i nowoczesne, wykorzystujące technologię 3D oraz inżynierię odwrotną. Zapewniamy naszym Klientom wysoki poziom świadczonych przez nas usług, a także niezawodność urządzeń metrologicznych.

inżynieria odwrotna
358 0
11 Silikon medyczny

Trwałe materiały poliuretanowe wykorzystywane są w różnych branżach. W naszej ofercie znajduje się silikon medyczny, który stosowany jest m.in. do wykonywania protez. W asortymencie dostępne są także żywice epoksydowe, różnego rodzaju masy polimerowe oraz modelarskie, które przydatne są w wielu sektorach przemysłu.

Silikon medyczny
83 0
12 robot do spawania

Automatyzacja procesów w firmie gwarantuje znacznie większą wydajność. Proponowany przez nas robot do spawania wyróżnia się nie tylko szybkim działanie, ale również dokładnością w wykonywanych połączeniach. Zautomatyzowane stanowiska można dowolnie rozbudowywać oraz integrować z innymi innowacyjnymi rozwiązaniami.

robot do spawania
558 0
13 Program do obiegu dokumentów

Pomocą w bardziej ekologicznym i ekonomicznym prowadzeniu firmy będzie nasz program do obiegu dokumentów. Służy on do gromadzenia materiałów w formie elektronicznej, dzięki czemu nie marnuje się papieru, a wszystkie niezbędne informacje zebrane są w jednym miejscu. Jego niektóre funkcje to obsługa faktur, umów, archiwizacja, raportowanie.

Program do obiegu dokumentów
89 0
14 Regały samojezdne

W magazynach nierzadko trzeba przenieść z jednego miejsca na inne, wiele rzeczy. Nasze regały samojezdne pozwolą Ci na przyśpieszenie pracy. Po pierwsze, dzięki kółkom, bez problemu przeniesiesz nawet najcięższe komponenty, po drugie przeniesiesz ich ogromną ilość. Półkę taką można podłączyć do specjalnego wózka samojezdnego AGV, który również znajdziesz w naszej ofercie.

Regały samojezdne
570 0
15 Naprawa laptopów

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonego serwisu, który zajmuje się naprawą laptopów w Inowrocławiu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Pavernet. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom usuniemy każdą usterkę i rozwiążemy problemy nie tylko ze sprzętem, ale także oprogramowaniem. Na wszystkie nasze usługi dajemy gwarancję, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się niczego obawiać. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz dostępem do najlepszych na rynku części, dzięki czemu możemy spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Naprawa laptopów
380 0
16 Obróbka skrawaniem

Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, jakie świadczone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy dla uzyskania najlepszych efektów wykorzystują najnowocześniejszych sprzęt. Wykonywana przez nas obróbka skrawaniem CNC to nie tylko szybka realizacja danego zlecenia dla naszych klientów, ale także gwarantowana najwyższa jakość, dzięki której możliwe jest uzyskiwanie najbardziej precyzyjnych efektów końcowych na różnych typach materiałów, jakie podlegają skrawaniu czy cięciu.

Obróbka skrawaniem
542 0
17 Inwerterowa pompa ciepła

Oferujemy ekologiczne systemy grzewcze dla każdego domu. Odpowiednią wygodę użytkowania oraz ekonomiczne rozwiązania finansowe zapewnia zwłaszcza inwerterowa pompa ciepła typu Split. Urządzeniem można ogrzewać wybrane bądź wszystkie pomieszczenia na terenie wybranego obiektu. Dzięki wmontowanej w strukturę sprężarce użytkownik może łatwo kontrolować temperaturę wnętrza.

Inwerterowa pompa ciepła
146 0
18 Płytki drukowane

Głównym produktem naszej firmy są obwodowe płytki drukowane. W ramach naszej działalności wykonujemy różnego rodzaju modele, które przeznaczone są do różnych zastosowań. W ofercie dostępne są PCB do montażu SMD, a także THT. Doskonale sprawdzą się przy produkcji wszystkich dostępnych na rynku urządzeń elektronicznych.

Płytki drukowane
533 0
19 Frezowanie

Obróbka takich materiałów jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, brąz lub żeliwo wymaga ogromnej precyzji, dokładności oraz umiejętnie dobranych technik. Właśnie dlatego frezowanie CNC należy pozostawić najlepszym. Nie tylko przyjmiemy od Państwa zlecenia, ale również zatroszczymy się ich błyskawiczną realizacją. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy bez problemu podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami - wprowadzą oni Państwa w szczegóły.

Frezowanie
134 1
20 Termopary

Jesteśmy producentem aparatury pomiarowej i urządzeń kontrolnych. Nasze nowoczesne rozwiązania zaspokajają potrzeby Klientów z różnych branż. Oferujemy przeróżne czujniki temperatury, przetworniki, wiatromierze i termopary. Priorytetem jest dla nas jakość produktów, tak aby służyły one przez wiele lat.

Termopary
172 0
21 Pomosty przeładunkowe

Nasza firma zajmuje się między innymi produkowaniem stalowych mostków przeładunkowych. Urządzenia te pozwalają na szybkie dokonanie załadunku oraz rozładunku towarów z samochodu transportującego na rampę magazynu i odwrotnie. Polecamy szeroki wybór modeli, wśród których każdy znajdzie odpowiedni model.

Pomosty przeładunkowe
493 0
22 serwis wind Łódź

Zajmujemy się produkcją m.in. schodów i chodników ruchomych, dźwigów dla niepełnosprawnych oraz suwnic i układnic magazynowych na terenie Łodzi. W ofercie znajduje się także serwis wind i innych konstrukcji oraz konserwacja zamontowanych rozwiązań - dzięki temu znaczenie wydłuży się okres użytkowania systemów i zabezpieczymy się przed ich awariami.

serwis wind Łódź
451 0
23 Obróbka metali CNC

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów zajmujących się produkowaniem wysokiej jakości części do napędów mechanicznych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W zakres naszych działań wchodzi między innymi fachowa obróbka skrawaniem CNC metali. Proponujemy między innymi frezowanie, szlifowanie czy toczenie przy wykorzystaniu zaawansowanych technologiczne maszyn oraz najwyższej jakości metali. Nasi specjaliści zrealizuję sprawnie i precyzyjnie każde zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Obróbka metali CNC
117 0
24 Sprzedaż smartwatchy

Chcielibyście zaopatrzyć się zegarek, który jednocześnie spełni rolę odtwarzacza muzycznego i narzędzia do korzystania z Internetu? Nic prostszego! W zakresie działalności firmy Garett realizujemy bowiem sprzedaż smartwatchy najwyższej jakości, które dostarczą Wam niesamowitych, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niepozorny wygląd, możliwości.

Sprzedaż smartwatchy
588 0
25 Niszczenie dokumentacji

Jesteśmy firmą specjalizującą się w recyklingu papieru. Prowadzimy w Warszawie skup makulatury, a także zajmujemy się niszczeniem dokumentów zawierających poufne dane klientów, takich jak korespondencja, umowy, czy też kwestionariusze. Ponadto oferujemy archiwizację dokumentacji spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Niszczenie dokumentacji
436 0
26 Instalacja wody lodowej

Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest instalacja wody lodowej, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeżeli chcesz nawiązać profesjonalną współpracę w tym zakresie i szukasz zaufanego partnera, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy pewni, że dzięki nam będziesz całkowicie zadowolony z wykonanego dla Ciebie zlecenia.

Instalacja wody lodowej
152 0
27 Wolne pokoje Pobierowo

Spędź wymarzony urlop nad morzem. Rezerwuj noclegi w Pobierowie w domkach letniskowych lub komfortowych pokojach w nadmorskiej miejscowości. Skorzystaj z rezerwacji także przez internet www.angela-pobierowo.pl i ciesz się udanym wypoczynkiem nad polskim morzem. Zapraszamy serdecznie do wypoczynku i rezerwacji wolnych pokojów.

Wolne pokoje Pobierowo
265 0
28 Separatory substancji ropopochodnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i niezawodne separatory substancji ropopochodnych, które wspaniale oddzielają substancje ropopochodne ze ścieków. Znajdą one zastosowanie np. na stacjach benzynowych. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni jakością naszych produktów. Więcej informacji znaleźć można naszej oficjalnej stronie internetowej.

Separatory substancji ropopochodnych
434 0
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2021