Ocena strony 8


Oceny moderatora
Ranking Opis Wejścia Wyjścia
1 Samsung folia ochronna

Szerokie zastosowanie, jakie wykazuje folia ochronna powoduje, że na zakup tego produktu decyduje się coraz więcej klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymany artykuł był wytrzymały i skutecznie spełniał swoje zadanie, zdecyduj się na skorzystanie z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że zakupiona u nas folia ochronna będzie powodem Twojego zadowolenia.

Samsung folia ochronna
239 0
2 Domofony bezprzewodowe

W asortymencie naszego sklepu znajdują się liczne domofony bezprzewodowe w wielu wariantach cenowych. Produkty mogą nadzorować jednocześnie od jednego do czterech wejść. Posiadają możliwość spersonalizowania urządzenia. Niektóre modele wyposażone są również w funkcję telefonu i mogą zostać podłączone do sieci telefonicznej.

Domofony bezprzewodowe
505 0
3 Firma IT Kraków

Zarówno dla mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw ogromne znaczenie ma bezpieczne i odpowiednio przygotowane zaplecze informatyczne. SmartCOM, czyli nowoczesna firma IT z Krakowa zajmuje się profesjonalnym doradztwem i projektowaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych indywidualnie dla przedsiębiorstw.

Firma IT Kraków
205 0
4 Dotacje do fotowoltaiki

Wcale nie trzeba mieć sporo gotówki, by zainwestować w odnawialne źródła energii. Sposobem są na przykład dotacje do fotowoltaiki, których największą zaletą jest brak konieczności wnoszenia wpłaty własnej. Oferujemy korzystny leasing instalacji solarnej, choć do innych sposobów polecanych przez nas należą pożyczki leasingowe dla rolników czy kredyty dla osób fizycznych.

Dotacje do fotowoltaiki
508 0
5 Automatyzacja linii produkcyjnych

Zajmujemy się realizacją takich zadań, jak robotyzacja zakładów przemysłowych oraz optymalizacja i monitoring procesów wytwórczych. Automatyzacja linii produkcyjnych to m.in. wdrażanie różnych systemów sterowania czy systemów napędowych oraz budowa pasów technologicznych - wszystko dopasowane do profilu i indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Automatyzacja linii produkcyjnych
230 0
6 Traceability logistyka

W naszej ofercie prezentujemy sprawdzone systemy informatyczne typu scada-mes. Proponujemy oprogramowania dla firm, które pozwalają zoptymalizować zarządzanie produkcja i usprawniają działanie finansów i rachunkowości, logistyki, sprzedaży. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Traceability logistyka
320 0
7 wtryskarki elektryczne

Świat ma coraz więcej produktów. I produkty, które oferowane są przez jedną firmę, chodzi oczywiście o konkretny model, nie różnią się od siebie. Mają przepisowe wymiary, kolory, ich części są precyzyjnie dopasowane. Jak to się dzieje, że dany produkt ma tyle tak idealnych kopii? Odpowiedzią są rzecz jasna wtryskarki elektryczne, dzięki którym wykonuje się elementy na skalę masową. Używane są w przeróżnych halach produkcyjnych.

wtryskarki elektryczne
46 0
8 Łuki Okapowe

Na naszej stronie znajdują się profile do tarasów i balkonów. Oferowane łuki okapowe przeznaczone są dla półokrągłych tarasów i balkonów. Wykonane są z aluminium, które jest odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz korozję. Specjalna powłoka poliestrowa oraz chromowanie powierzchni zapewnia odporność.

Łuki Okapowe
68 0
9 Transport pneumatyczny

Oferujemy Państwu m.in. transport pneumatyczny materiałów różnego pochodzenia. W naszej firmie zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, dzięki czemu Państwa problemy zostaną rozwiązane z największą dokładnością. Transportem pneumatycznym zajmujemy się od ponad dekady. Cała nasza oferta znajduje się na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

Transport pneumatyczny
172 0
10 Stół do cięcia szkła

Nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów pomocnych w obróbce materiałów. Oferta obejmuje stół do cięcia szkła - zarówno laminowanego, jak i float. Wyroby wyposażone są w oprogramowanie zapewniające automatyczny system ogrzewania i ładowania, a także transmisji. Zapewniamy precyzję, bezpieczeństwo i wydajność obróbki.

Stół do cięcia szkła
349 0
11 Saszetkarki

Jeżeli poszukujesz niezawodnych maszyn pakujących znanych i renomowanych producentów, które doskonale sprawdzą się przede wszystkim w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym oraz spożywczym, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne saszetkarki, urządzenia bardzo wydajne, funkcjonalne i gotowe do ciągłej, 3-zmianowej pracy od zaraz. Zapewniamy przystępne warunki handlowe, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szybką realizację zamówienia.

Saszetkarki
302 0
12 Osuszacze powietrza przemysłowe

Oferujemy nowoczesne urządzenia adsorpcyjne oraz kondensacyjne, które świetnie sprawdzają się w usuwaniu wilgoci. Osuszacze powietrza przemysłowe szwedzkiego producenta to klasa sama w sobie. Bardzo wydajne i proste w obsłudze stanowią bardzo dobrą inwestycję. Dostępne są zarówno urządzenia przenośne, jak i stacjonarne.

Osuszacze powietrza przemysłowe
398 0
13 produkcja konstrukcji stalowych

Wiele osób pragnie skorzystać z nowoczesnych hal magazynowych, które okazują się nie tylko trwałymi obiektami, ale również bardzo ciekawymi pod względem estetycznym inwestycjami. Produkcja konstrukcji stalowych dla naszej firmy to ogromna szansa na podkreślenie indywidualności i wyjątkowości państwa przedsiębiorstwa. Dbamy zarówno o to, aby projekt odpowiadał konkretnej branży, jak również o jego trwałość i czas realizacji. Korzystając z naszych usług mogą państwo zapewnić sobie przewagę nad konkurencją.

produkcja konstrukcji stalowych
548 0
14 Sprzedaż kserokopiarek

Wszelkiego rodzaju urządzenia wielofunkcyjne cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością, ponieważ pozwalają na realizowanie różnych zadań. My przygotowaliśmy dla Państwa najlepszą ofertę na uniwersalne sprzęty do drukowania, kopiowania i skanowania - Laser Łukasz Pietrzyk to sprzedaż kserokopiarek w Stęszewie. Stawiamy na nowoczesność i oferujemy Państwu te same doskonałe urządzenia, na których sami pracujemy. Zapewniamy szeroki wybór rozwiązań w bardzo przystępnych cenach i o najwyższej wydajności działania.

Sprzedaż kserokopiarek
240 0
15 Instalacje pneumatyczne

Jeżeli chodzi o instalacje pneumatyczne, jesteśmy specjalistami w tej branży. Nasze rozwiązania cechują się solidnością i wydajnością, w związku z czym oddajemy je w ręce klientów z przekonaniem, że użytkowanie ich przyniesie im powody do satysfakcji. Działamy szybko i sprawnie, zachowując jednocześnie jak najbardziej korzystne ceny. Wszystko to sprawia, że nasze instalacje pneumatyczne są najlepsze w swoim rodzaju. Wybierz naszą firmę a zyskasz godnego zaufania partnera, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Instalacje pneumatyczne
67 0
16 Certyfikaty SCC

W ofercie naszej firmy proponowane są rozwiązania z zakresu spawalnictwa i kontroli jakości, w tym różnego rodzaju szkolenia BHP. Oferujemy certyfikaty SCC związane z zarządzaniem bezpieczeństwem podwykonawców, uprawniające do podjęcia pracy w branży budowlanej, petrochemicznej czy transportowej. Szkolenia te przeprowadzane są zarówno dla pracowników, jak i kierownictwa przedsiębiorstw.

Certyfikaty SCC
518 0
17 sprężyny naciskowe

W szerokim asortymencie, jaki możecie Państwo odnaleźć w naszym serwisie szczególne miejsce zajmują sprężyny naciskowe, które dostępne są u nas w rozmaitych modelach. Oferowane przez nas produkty, ze względu na zróżnicowane parametry techniczne, a co za tym idzie funkcjonalności, mogą mieć różne zastosowanie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

sprężyny naciskowe
194 0
18 Systemy rejestracji czasu prac

Jeśli potrzebny jest Wam najlepszy i najbardziej skuteczny rejestrator czasu pracy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi doświadczeni specjaliści zajmują się przygotowywaniem dla naszych klientów odpowiednich projektów oraz ich realizowaniem w wybranych budynkach. Sprawdzają się one zwłaszcza w przedsiębiorstwach, gdzie konieczne jest nadzorowanie wykonywanych prac przez konkretne osoby. Za sprawą magnetycznych kart możliwe jest odnotowywanie momentu ich przyjścia praz opuszczenia biura.

Systemy rejestracji czasu prac
367 0
19 Wiercenie w betonie Wrocław

Dobry inżynier potrafi dobrać najlepszą technikę do osiągnięcia celu jeżeli chodzi o cięcie czy wiercenie w betonie. Wrocław jak wszystkie miasta ma odpowiednie służby drogowe, które starają się sprawnie naprawiać uszkodzenia dróg. Odbywają się ponadto liczne przetargi, które mają za zadanie wyłonić najlepszą ofertę dla miasta, jeżeli chodzi o jakieś większe inwestycje, gdzie konieczne jest zmiana całej nawierzchni czy położenie nowej drogi lub budowa mostu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą techniczną.

Wiercenie w betonie Wrocław
498 0
20 Płyn do prania odzieży sportowej

Twój syn lub córka uprawia piłkę nożną? Dzieci podczas treningów oraz spotkań ligowych nigdy nie uważają na swoje ubrania, przez co wracają one w koszmarnym stanie, w całości wybrudzone od błota i trawy. Płyn do prania odzieży sportowej pozwoli usunąć wszystkie zanieczyszczenia i przywrócić jej naturalny wygląd.

Płyn do prania odzieży sportowej
294 0
21 Silikon medyczny

Trwałe materiały poliuretanowe wykorzystywane są w różnych branżach. W naszej ofercie znajduje się silikon medyczny, który stosowany jest m.in. do wykonywania protez. W asortymencie dostępne są także żywice epoksydowe, różnego rodzaju masy polimerowe oraz modelarskie, które przydatne są w wielu sektorach przemysłu.

Silikon medyczny
83 0
22 Program do obiegu dokumentów

Pomocą w bardziej ekologicznym i ekonomicznym prowadzeniu firmy będzie nasz program do obiegu dokumentów. Służy on do gromadzenia materiałów w formie elektronicznej, dzięki czemu nie marnuje się papieru, a wszystkie niezbędne informacje zebrane są w jednym miejscu. Jego niektóre funkcje to obsługa faktur, umów, archiwizacja, raportowanie.

Program do obiegu dokumentów
89 0
23 Regały samojezdne

W magazynach nierzadko trzeba przenieść z jednego miejsca na inne, wiele rzeczy. Nasze regały samojezdne pozwolą Ci na przyśpieszenie pracy. Po pierwsze, dzięki kółkom, bez problemu przeniesiesz nawet najcięższe komponenty, po drugie przeniesiesz ich ogromną ilość. Półkę taką można podłączyć do specjalnego wózka samojezdnego AGV, który również znajdziesz w naszej ofercie.

Regały samojezdne
570 0
24 Inwerterowa pompa ciepła powietrze-woda

Oferujemy ekologiczne systemy grzewcze dla każdego rodzaju domu. Ponadto zapewniamy odpowiednią wygodę użytkowania oraz ekonomiczne rozwiązania finansowe poprzez zastosowanie naszych inwerterowych pomp ciepła powietrze-woda typu Split. Owym urządzeniem można ogrzewać wybrane bądź wszystkie pomieszczenia na terenie wybranego obiektu. Dzięki wmontowanej funkcji w strukturę sprężarki użytkownik może łatwo kontrolować temperaturę wnętrza.

Inwerterowa pompa ciepła powietrze-woda
146 0
25 Płytki drukowane

Głównym produktem naszej firmy są obwodowe płytki drukowane. W ramach naszej działalności wykonujemy różnego rodzaju modele, które przeznaczone są do różnych zastosowań. W ofercie dostępne są PCB do montażu SMD, a także THT. Doskonale sprawdzą się przy produkcji wszystkich dostępnych na rynku urządzeń elektronicznych.

Płytki drukowane
533 0
26 Frezowanie

Obróbka takich materiałów jak: stal, stal nierdzewna, aluminium, mosiądz, brąz lub żeliwo wymaga ogromnej precyzji, dokładności oraz umiejętnie dobranych technik. Właśnie dlatego frezowanie CNC należy pozostawić najlepszym. Nie tylko przyjmiemy od Państwa zlecenia, ale również zatroszczymy się ich błyskawiczną realizacją. Dzięki nowoczesnym maszynom możemy bez problemu podejmować się nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami - wprowadzą oni Państwa w szczegóły.

Frezowanie
134 1
27 Pomosty przeładunkowe

Nasza firma zajmuje się między innymi produkowaniem stalowych mostków przeładunkowych. Urządzenia te pozwalają na szybkie dokonanie załadunku oraz rozładunku towarów z samochodu transportującego na rampę magazynu i odwrotnie. Polecamy szeroki wybór modeli, wśród których każdy znajdzie odpowiedni model.

Pomosty przeładunkowe
493 0
28 serwis wind Łódź

Zajmujemy się produkcją m.in. schodów i chodników ruchomych, dźwigów dla niepełnosprawnych oraz suwnic i układnic magazynowych na terenie Łodzi. W ofercie znajduje się także serwis wind i innych konstrukcji oraz konserwacja zamontowanych rozwiązań - dzięki temu znaczenie wydłuży się okres użytkowania systemów i zabezpieczymy się przed ich awariami.

serwis wind Łódź
451 0
29 Obróbka metali CNC

Jeżeli poszukujesz profesjonalistów zajmujących się produkowaniem wysokiej jakości części do napędów mechanicznych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W zakres naszych działań wchodzi między innymi fachowa obróbka skrawaniem CNC metali. Proponujemy między innymi frezowanie, szlifowanie czy toczenie przy wykorzystaniu zaawansowanych technologiczne maszyn oraz najwyższej jakości metali. Nasi specjaliści zrealizuję sprawnie i precyzyjnie każde zamówienia, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Obróbka metali CNC
117 0
30 Sprzedaż smartwatchy

Chcielibyście zaopatrzyć się zegarek, który jednocześnie spełni rolę odtwarzacza muzycznego i narzędzia do korzystania z Internetu? Nic prostszego! W zakresie działalności firmy Garett realizujemy bowiem sprzedaż smartwatchy najwyższej jakości, które dostarczą Wam niesamowitych, zwłaszcza biorąc pod uwagę ich niepozorny wygląd, możliwości.

Sprzedaż smartwatchy
588 0
31 Niszczenie dokumentacji

Jesteśmy firmą specjalizującą się w recyklingu papieru. Prowadzimy w Warszawie skup makulatury, a także zajmujemy się niszczeniem dokumentów zawierających poufne dane klientów, takich jak korespondencja, umowy, czy też kwestionariusze. Ponadto oferujemy archiwizację dokumentacji spełniającą najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Niszczenie dokumentacji
436 0
32 Instalacja wody lodowej

Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest instalacja wody lodowej, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeżeli chcesz nawiązać profesjonalną współpracę w tym zakresie i szukasz zaufanego partnera, znalazłeś się we właściwym miejscu. Jesteśmy pewni, że dzięki nam będziesz całkowicie zadowolony z wykonanego dla Ciebie zlecenia.

Instalacja wody lodowej
152 0
33 Wolne pokoje Pobierowo

Spędź wymarzony urlop nad morzem. Rezerwuj noclegi w Pobierowie w domkach letniskowych lub komfortowych pokojach w nadmorskiej miejscowości. Skorzystaj z rezerwacji także przez internet www.angela-pobierowo.pl i ciesz się udanym wypoczynkiem nad polskim morzem. Zapraszamy serdecznie do wypoczynku i rezerwacji wolnych pokojów.

Wolne pokoje Pobierowo
265 0
34 Separatory substancji ropopochodnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i niezawodne separatory substancji ropopochodnych, które wspaniale oddzielają substancje ropopochodne ze ścieków. Znajdą one zastosowanie np. na stacjach benzynowych. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zachwyceni jakością naszych produktów. Więcej informacji znaleźć można naszej oficjalnej stronie internetowej.

Separatory substancji ropopochodnych
434 0
- Twoja witryna
Copyrights by www.ptoz.org.pl - 2023